עמוד הבית » אודות האתר
Town.co.il – המידע המופיע באתר הנו בגדר המלצה בלבד. אין קשר בין האתרים הרישמיים אלינו, אנחנו סך הכל מדריכים כיצד ניתן לבצע את התשלומים ויכול להיות שיהיו שינויים בין מה שמוצג באתר שלנו לאתרי התשלום לכן יש לבדוק היטב את הפעולות אשר אתם מבצעים. אין האתר לוקח אחריות על כל פעולה אשר תבצעו.

אודות האתר

העתיד הוא כאן

אנחנו חיים בעידן שבו מידע הוא משאב שנגיש לכולם: בין אם תרצו לדעת מה השעה באמסטרדם, או לחקור את הרפתקאותיהם של הויקינגים באלף הקודם – הכל נגיש לציבור הרחב.

אפשרויות אלה פותחות לנו דלתות שהיו נעולות משחר ההיסטוריה. אף אדם אי פעם לא היה חשוף לכמות המידע שאליה אנחנו חשופים כיום.
אך מה קורה כאשר המידע מבולגן ומפוזר ברחבי האינטרנט?

מפאזל לתמונה ברורה

מטרת האתר Town היא לחבר את חתיכות הפאזל המפוזרות ברחבי הרשת אל תוך תמונה פשוטה וברורה שתקל עליכם למצוא את המידע שאתם מחפשים.
באתר זה כל המידע שנוגע לגבי עיירות שעד כה היה לוטה בערפל – מוצג בפני הגולשים באתר חדשני ונוח לעין.
מבירור חשבונות חשמל ועד לקבלת מידע אודות מוסדות חינוך, מתשלום דוחות ועד קבלת הטבות. כעת כל תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ(והלא נחוץ) שנוגע לגבי העיירות שלנו במקום אחד – והוא כאן.
את הפאזל שלנו אנחנו כבר זרקנו. ואתם?

הפאזל הגדול בהיסטוריה

כשכל המידע שאנחנו צריכים מפוזר ברחבי האינטרנט, ליצור תמונה מן חלקי הפאזל האלה נראה כמו משימה בלתי אפשרית.
אנשים שרוצים לברר אודות מיסי ארנונה, תשלום דוחות, חינוך והשכלה, תשלומים מקוונים, חשבונות מים וחשמל, תחבורה ציבורית, בנייה ודיור, אירועים ועוד אלף ואחת דברים – מוצאים עצמם חסרי אונים נוכח מיליוני האתרים ומיליארדי הטקסטים שמוצגים בפניהם על ידי מנועי החיפוש.

למזלם, יש מי שפתר את הפאזל הזה בשבילם.

נגישות